Компенсуємо юридичну допомогу за рішенням суду: чи буде податок на доходи
Підкажіть, чи слід обкладати податком на доходи та військовим збором суму компенсації юридичної допомоги, виплаченої за рішенням суду колишньому працівнику у зв´язку з його зверненням до суду з приводу виплати йому заборгованості із зарплати?

Відповідь: Компенсацію юридичної допомоги, виплачену працівнику за рішенням суду, слід обкладати 18% податку на доходи та 1,5% військового збору як додаткове благо (пп. «г» пп. 164.2.17, пп. 1.2 п. 161 підрозділу 10 Податкового кодексу України). У ф. № 1 ДФ таку виплату треба відобразити з ознакою доходу «126».

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати