Куди платити ПДФО за орендовані земельні ділянки
Сплата ПДФО при виплаті орендної плати земельної ділянки (пай), куди сплачувати, за місцем знаходження земельної ділянки чи за місцем реєстрації підприємства?

У листі від 16.02.18 р. № 648/6/99-99-13-01-01-15/ІПК податківці зазначали, що в разі сплати орендної плати за земельні ділянки (паї) орендар сплачує ПДВ до відповідного бюджету за своїм місцем знаходження (реєстрації) на рахунки, відкриті в органах Державної казначейської служби.

Це відповідає нормам пп.пп.168.4.1 та 168.4.2 Податкового кодексу України та абз. 2 ч. 2 ст. 64 Бюджетного кодексу України.

Тому, уважаємо, що у Вашому випадку сплачувати ПДФО потрібно за місцем реєстрації підприємства.

А в ІПК від 09.10.18 р. № 4350/ІПК/26-15-13-06-12 податківці зазначали, що ПДФО в такому разі сплачується за кодом класифікації доходів бюджету 11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата».

Для сплати військового збору передбачено код бюджетної класифікації 11011000 «Військовий збір».

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати