Не виплатили лікарняні звільненому працівникові: що показати у ф. № 1ДФ
29.05.2019 | 08:11
Працівник звільнився 29.03.19 р., лікарняні за рахунок соцстраху ще не виплачено, оскільки держава їх ще не повернула. Чи зазначати у ф. № 1ДФ суму лікарняних за І квартал? А чи правильніше буде ці суми показати у ІІ кварталі, оскільки людина вже звільнилася, а ознака доходу буде прописана «101»?

Так, ці суми слід відобразити у ф. № 1ДФ за ІІ квартал і зафіксувати код «101» та дату звільнення. Це випливає з п. 3.7 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.15 р. № 4. У ньому сказано, що гр. 7 «звільнення з роботи» ф. № 1ДФ заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які були звільнені у звітному періоді за місцем роботи, на якому вони отримували дохід у вигляді заробітної плати, або звільнені до початку звітного періоду, але отримували доходи у звітному періоді. Тобто дата звільнення працівника була зазначена у ф. № 1ДФ у І кварталі і буде повторена у ІІ кварталі.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати