Необхідність формування податкового кредиту під час пільгових постачань
18.05.2017 | 17:10
815 0 ПДВ
Чи обов'язково включати до податкового кредиту в рядок 10.1 Декларації з ПДВ, окрім отриманих зареєстрованих податкових накладних, чеки на залізничні квитки, готельні рахунки та інші відрядні документи? Ми не включали, тому що є закладом освіти, у нас більшість операцій — пільгові.

Відповідь: Так, ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ відносити до податкового кредиту ввесь вхідний ПДВ, підтверджений відповідними документами, у тому числі ПДВ за залізничними квитками, чеками, оформленими на суму, що не перевищує 240 грн (протягом одного дня) (п.п. 198.1, 198.3, 201.11 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). А якщо, наприклад, товари, які придбавають, роботи, послуги спрямовують на пільгові операції, то нараховують компенсуючі податкові зобов'язання відповідно до п. 198.5 ПКУ .

 

Пункти 198.1 і 198.3 ПКУ прямо вказують на необхідність формування податкового кредиту. 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати