Необхідність реєстрації платником ПДВ єдиннику 3 групи
Чи потрібно платнику єдиного податку — юрособі (ставка єдиного податку — 5%) добровільно реєструватися платником ПДВ при обсязі за рік більше 1 млн? Якщо не зареєструємось, які наслідки? Як розрахувати обсяг за рік, якщо за банківською випискою загальний кредитовий оборот становить 1003200 грн за рік, ця сума вважається з ПДВ чи без ПДВ? 

Згідно з п. 297.1 ПКУ платники єдиного податку звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності, зокрема, з ПДВ з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України. Ця норма стосується тих платників податків, які обрали ставку єдиного податку 5%.

Отже, вам у зазначеному в запиті випадку немає потреби реєструватися платником ПДВ.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати