Неправильно зазначено суму заробітної плати в Об’єднаному звіті з ЄСВ та ПДФО: як виправити помилку
У новому Звіті з ЄСВ (Об'єднана звітність) стосовно одного співробітника невірно зазначено суму ЗП (потрібно на 2000 грн більше показати). Звітний період ще не закінчився, новий звітний потрібно подати, зараз цей звіт задвоюється. Чи потрібно знімати відомості зі Звіту?

До закінчення строку подання Єдиного звіту виправити помилку можна, подавши «Звітний новий» + додаток Д1 «Звітний новий» з даними щодо такого працівника з використанням гр. 25 і кодів 0/1: помилковий рядок виключаємо (1), правильний включаємо (0). 

У Порядку заповнення Єдиного звіту (розділ V пп. 4 п. 9) сказано, що  в разі виявлення в межах звітного (податкового) періоду помилки в сумах нарахованого єдиного внеску або реквізитах, що стосуються застрахованої особи, під час подання Розрахунку «Звітний новий» платнику єдиного внеску необхідно подати новий Розрахунок з типом «Звітний новий», у якому провести коригування лише за рядками, що уточняються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний новий» у порядку, визначеному абзацом п’ятим п. 6 цього розділу: для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку відповідної графи зазначається «1» — рядок на виключення, а в другому фіксується «0» — рядок на введення. 

Для проведення коригувань платнику податків необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом «Звітний новий» або «Уточнюючий», який має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01—05 та в рядку 031 для платників єдиного внеску, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитися коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 цього Розрахунку. При цьому додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та, відповідно, не подаються.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати