Невиїзна перевірка: коли платника мають повідомити про її проведення
Нас повідомили про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки. Хоча рекомендований лист фіскали надіслали до початку проведення перевірки, ми отримали його вже після її завершення. Чи може платник оскаржити наказ про проведення такої перевірки?

Відповідь: Так, шанси на успішне оскарження доволі високі, адже платника повинні повідомити про документальну позапланову невиїзну перевірку, дату початку й місце її проведення до початку перевірки.

Особливості проведення документальних невиїзних перевірок установлено ст. 79 ПКУ. Їх здійснюють у разі ухвалення керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу рішення про проведення такого виду перевірки та за наявності підстав для проведення документальної перевірки.
Докладно на цю тему читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 55 за 2018 рік, стор. 9.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати