Облік нового працівника для ФОП
19.08.2019 | 08:03
Чи достатньо між ФОП та найманим працівником наказу про прийняття на роботу? Чи обов’язково оформлювати трудовий договір?

Ні, наказу буде недостатньо. Згідно з вимогами п. 62.1 ст. 24 КЗпП із кожним працівником фізособі-підприємцю потрібно укласти письмовий трудовий договір. Інакше відносини з працівником можуть визнати неоформленими.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати