Орендна плата готівкою: кому потрібен РРО
28.09.2017 | 10:20
Наше підприємство — платник єдиного податку (3 група) без ПДВ. Основний вид діяльності — здача в оренду виробничих приміщень. Чи потрібно нам використовувати РРО під час прийняття орендної плати готівкою?

Відповідь: Так, на нашу думку, у вашій ситуації під час прийняття орендної плати до каси підприємства слід застосовувати касовий апарат. Пояснимо деталі.

Як відомо, без РРО мають право працювати лише фізичні особи — підприємці на єдиному податку в разі продажу товарів (окрім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) та надання послуг до досягнення обсягу доходів 1 млн грн. Так сказано в п. 6 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО) та в п. 296.10 Податкового кодексу України.

 

Що стосується юридичних осіб (ТОВ) на єдиному податку, то законодавство жодних винятків не містить. А значить, незалежно від обсягу доходів під час прийняття до каси готівки за орендні послуги слід застосовувати касовий апарат (п. 1 ст. 3 Закону про РРО).

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати