Особливості визначення коду послуг за ДКПП
18.07.2019 | 08:21
У податковій накладній фігурує найменування послуги «Перебазування автокрану». Підкажіть, будь-ласка, код послуги згідно з ДКПП?

Для правильного визначення коду послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016-2010 (далі — ДКПП) варто звертатися до органу, який на цьому спеціалізується. Адже від коректного заповнення одного з головних обов’язкових реквізитів податкової накладної залежить її реєстрація продавцем у ЄРПН. 

На жаль, ваша ситуація доволі нетипова, тому для правильного визначення коду такої послуги (перебазування автокрану) радимо вам звернутися до ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем», яке є розробником ДКПП, за адресою: 79008, м. Львів, вул. Кривоноса, 6.

Виходячи з наявних у ДКПП кодів, на нашу думку, у випадку, що розглядається, можна звернути увагу на такі:

— 29.10.51 — автокрани;

— 29.20.40 — послуги щодо відновлювання, складання, оснащування та кузовних робіт для моторних транспортних засобів;

— 29.32.9 — послуги щодо складання частин і приладдя до моторних транспортних засобів, н. в. і. у.; послуги підрядників щодо складання повних конструктивних комплектів до моторних транспортних засобів у процесі виробництва; роботи субпідрядні як частина виробництва інших частин і приладдя до моторних транспортних засобів;

— 43.99 — інші спеціалізовані будівельні роботи (його застосовують для передання в оренду будівельної техніки з оператором);

— 77.32 — надання в оренду будівельних машин та обладнання (його використовують для передання в оренду будівельної техніки без оператора).

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати