Підприємець шитиме одяг: чи потрібен касовий апарат
02.06.2017 | 09:44
Фізособа — підприємець на єдиному податку (2 група). Основний вид діяльності — оптовий продаж товарів госппризначення. Хочу орендувати приміщення й шити одяг на замовлення. Чи потрібен мені РРО?

Відповідь: Приватному підприємцеві на другій групі єдиного податку дозволено працювати без касового апарата до досягнення обсягу доходів протягом календарного року 1 млн грн (п. 296.10 Податкового кодексу України). Виняток становлять підприємці, що торгують технічно складними побутовими товарами, які підлягають гарантійному ремонту, — їм РРО знадобиться з першого дня торгівлі.

 

Тому ви можете спокійно шити одяг на замовлення й проводити розрахунки з покупцями без РРО. Але не забувайте контролювати доходи! У разі перетину межі в 1 млн грн усі готівкові платежі мають проходити через РРО починаючи з 1 числа кварталу, що настає за тим, коли виникло перевищення.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати