Підприємець змінив місце проживання: чи потрібно знову реєструвати цифровий підпис
Я фізособа-підприємець на загальній системі оподаткування. У грудні змінив місце проживання й у цьому самому місяці вніс відповідні зміни до Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців і добровільних громадських формувань. Наближається період звітності з податків за результатами року. Що слід зробити для складання цих звітів в електронній формі, як і коли використовувати цифровий підпис?

Відповідь: У вашій ситуації потрібно одержати нові електронні ключі й скасувати дію старих.
Згідно зі ст. 7 Закону України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.03 р. № 852-IV і пп. 3.4.6 р. 3 Договору про надання послуг електронного цифрового підпису, затвердженого наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФСУ від 29.11.17 р. № 150, підписант (власник електронного цифрового підпису) зобов'язаний вчасно надавати центру сертифікації ключів інформацію про зміну даних, відображених у сертифікаті ключа та/або реєстраційній картці.

Із цією метою підприємцю слід звернутися до Центру сертифікації ключів із заявою про скасування посилених сертифікатів, які містять недостовірну інформацію, й надати пакет документів на одержання нових посилених сертификатів.
Детальніше про те, куди подавати звіти підприємцю, який змінив місце проживання, читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 117 за 2018 рік на стор. 26.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати