Підприємство призупиняє діяльність: як вчинити, аби не нараховувати зарплату директорові
13.08.2021 | 08:00
На нашому ТОВ засновник виконує функції директора (основне місце роботи) і отримує заробітну плату. Також він же є засновником та директором за сумісництвом іншого ТОВ, на якому також отримує заробітну плату. Товариство з обмеженою відповідальністю, на якому засновник — директор за сумісництвом, призупиняє діяльність. Як правильно вчинити, щоб не нараховувати заробітну плату директору під час зупинки підприємства?

Виконання засновником функцій директора під час призупинення діяльності підприємства цілком можливе. Але тільки за умови, що відповідні положення передбачено в статуті підприємства. Докладно про подібну ситуацію ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 17 за 2020 рік, стор. 13 (http://gazeta.vobu.ua/archives/9917), та № 33 за 2019 рік, стор. 27 (http://vobu.ua/ukr/newspaper/archive/item/n2750). 

Звісно, у такому випадку директору слід спочатку припинити дію трудового договору із підприємством і стати до виконання обов’язків як засновник (на підставі відповідного рішення).

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати