Податковий кредит із бюджетних коштів
Ми — комунальна установа — платники ПДВ. З бюджету нам виділили кошти на капремонт. Компанія, яка буде робити нам ремонт, — теж платник ПДВ. Чи маємо ми право на податковий кредит із бюджетних грошей?

Відповідь: Уважаємо, що ви маєте повне право віднести вхідний ПДВ до податкового кредиту за наявності податкової накладної, зареєстрованої в Єдиному реєстрі. А компенсуючих зобов'язань згідно з п. 198.5 Податкового кодексу України у вас, найімовірніше, не буде, оскільки, як ми зрозуміли із запитання, об'єкт, де проводять капітальний ремонт, буде використаний у госпдіяльності підприємства.

Аналогічні висновки випливають і з індивідуальної податкової консультації ДФСУ від 14.08.17 р. № 1596/6/99-99-15-03-02-15/ІПК, яку разом із нашим коментарем опубліковано в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 82 за 2017 р. на стор. 14—16.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати