Попередній продаж квитків: коли сплачуємо єдиний податок
25.03.2019 | 08:49
Ми платники єдиного податку 3 групи (юрособа). У грудні 2018 р. був попередній продаж квитків на 2019 рік, тобто гроші на рахунок ми отримали. Коли ми повинні показати дохід у декларації з єдиного податку — у 2018 р. чи тільки після того, як надамо послугу?

Відповідь: Згідно з п. 292.6 Податкового кодексу України датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платникові єдиного податку в грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Для платника єдиного податку третьої групи, який є платником податку на додану вартість, датою отримання доходу є дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності.
Для платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) датою отримання доходу також є дата відвантаження товарів (виконання робіт, надання послуг), за які отримано попередню оплату (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених цим Кодексом.
Як зрозуміло із запитання, у 2018 році (під час отримання коштів за квитки) юрособа була платником єдиного податку. А отже, саме у 2018 році (при отриманні коштів) підприємству слід визнати дохід на суму отриманої передоплати за квитки.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати