Порядок реєстрації та зняття з обліку РРО
04.10.2019 | 08:01
1742 0 РРО
Який алгоритм дій щодо реєстрації касового апарата (б/в) на точку та скасування реєстрації касових апаратів, у яких минув термін експлуатації, та перелік документів, необхідних для нас як юрособи, яка буде обслуговувати касові апарати?

З приводу користування модулем «РРО» у M.E.Doc радимо звертатися до компанії M.E.Doc. Своєю чергою, на сайті компанії (https://www.medoc.ua/uk/blog/zustrichajte-novij-modul-rro-u-medoc) є публікація, де пояснено основний алгоритм роботи з архітектурою цього модуля.

Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затверджено наказом Мінфіну України від 14.06.16 р. № 547 (далі — Порядок № 547).

Порядок реєстрації РРО (алгоритм дій, які потрібно здійснити, та перелік документів, які слід подати для реєстрації РРО) регламентовано в розділі ІІ Порядку № 547.

Для реєстрації РРО суб’єкту господарювання достатньо подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою № 1-РРО (додаток 1 до Порядку № 547). Тепер не потрібно подавати копії документа про право власності або використання РРО, документа на право власності на господарську одиницю, де використовується РРО, та ін. Фіксувати дані про документ на господарську одиницю в реєстраційній заяві не треба.

Роз'яснення ДФСУ щодо того, яким чином здійснюється реєстрація РРО та взяття його на облік контролюючим органом, є в електронному додатку до газети «Все про бухгалтерський облік» № 53 за 2019 рік.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати