Працівник у відпустці за власний рахунок: як показати його у ф. № 1ДФ
Як правильно показати у ф. № 1ДФ відпустку без збереження зарплати на весь місяць — чи треба такого працівника враховувати в показнику «кількість людей (працювало за трудовими договорами)»?

Відповідь: Як зазначено в п. 3.1 Порядку № 4*, у графі «Працювало за трудовими договорами» розрахунку за ф. № 1ДФ проставляють кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами).

Фіскальна служба в категорії 103.25 ЗІР роз’яснювала, що з цього показника виключають тих працівників, які знаходяться у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, по догляду за дітьми, у відпустці без збереження зарплати тощо, незалежно від того, нараховувався їм дохід чи ні.
Водночас фіскали зауважують: якщо протягом звітного періоду кількість працівників змінювалась, то в графі «Працювало за трудовими договорами» податкового розрахунку за ф. № 1ДФ слід зазначати максимальну кількість працівників, які фактично працювали за трудовими договорами протягом звітного кварталу. Тож якщо співробітник працював хоча б один день протягом звітного кварталу, його слід ураховувати під час визначення показника «Працювало за трудовими договорами» розрахунку за ф. № 1ДФ.
__________________
* Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затверджений наказом Мінфіну України від 13.01.15 р. № 4

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати