Розрахувалися корпоративкою? Подбайте про документи!
27.09.2017 | 16:17
Наше підприємство оформило корпоративну карту (держатель — директор). Які первинні документи він повинен надавати для оформлення авансового звіту?

Відповідь: Для відповіді на ваше запитання слід звернутися до п. 2.12 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637.

Так, фізичні особи — довірені особи підприємств (юридичних осіб), які відповідно до законодавства України одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі.

Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії підприємства Звіт про використання коштів за формою в редакції наказу Мінфіну України від 10.03.16 р. № 350 (далі — Звіт) разом із підтвердними документами в установлені строки й порядку, які визначено для підзвітних осіб законодавством України.

 

Разом зі звітом треба подати документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала тощо) разом із невитраченим залишком готівки.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати