Скільки знаків після коми у вартісних показниках ПН
15.06.2017 | 14:21
1566 0 ПДВ
Скільки знаків після коми можна зазначати в показнику ціни та кількості, оформлюючи податкову накладну?

Відповідь: Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом Мінфіну України від 31.12.15 р. № 1307 (далі — Порядок № 1307), не обмежує кількості знаків після коми в разі зазначення кількості поставлених товарів (послуг) у графі 6 розділу Б. Відсутністю обмеження можна скористатися, аби вивести точний результат у графі 10 щодо обсягів постачання. Адже на відміну від кількості, ціну товарів (послуг) (графа 7) й інші вартісні показники ПН податкової накладної дозволено фіксувати винятково в гривнях із копійками (окрім показника графи 7, якщо це передбачено чинним законодавством — п. 4 Порядку № 1307). Тобто у вартісних показниках має бути не більше ніж 2 знаки після коми.

 

У категорії 101.17 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу контролери порекомендували використовувати в показнику кількості стільки знаків після коми, скільки необхідно для виведення правильного результату в графі 10. Якщо в результаті перемноження граф 6 і 7 отримуємо число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, але після округлення за загальними арифметичними правилами до двох знаків після коми другий знак не збільшується на зайву одиницю, кількість знаків після коми в графі 6 можна вважати достатньою.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати