Сума ПДВ у транспортному квитку більше 40 грн: чи показувати в декларації
30.11.2018 | 09:05
133 0 ПДВ
Працівник був у відрядженні й привіз залізничний квиток, в якому сума ПДВ перевищує 40 грн. Чи можна її включити до податкового кредиту?

Відповідь: Ви можете віднести до податкового кредиту всю суму ПДВ, зазначену в транспортному квитку.

Транспортний квиток — один із документів, який заміняє податкову накладну. Причому пп. «а» п. 201.11 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) не обмежує його функціонал залежно від зазначеної в ньому суми ПДВ.
Обмеження в 40 грн, про яке йдеться у вашому запитанні, установлено тільки для формування податкового кредиту на підставі касових чеків (пп. «б» п. 201.11 ПКУ). Інші особливості обліку ПДВ транспортних квитків описано в газеті «Все про бухгалтерський облік» за 2018 р. № 72 на стор. 9.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати