Сумісник з погодинною оплатою праці отримує менше мінзарплати: чи доплачувати до мінЄСВ
Чи потрібно доплачувати єдиний внесок до мінімального розміру працівникові ─ зовнішньому суміснику з погодинною оплатою праці, у якого зарплата за місяць менша від мінімальної?

Відповідь: Доплачувати єдиний внесок до мінімального розміру в наведеному випадку не потрібно.

Усе тому, що ч. 5 ст. 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.10 р. № 2464-VI передбачає сплату єдиного внеску в мінімальному розмірі виключно за основним місцем роботи. А таким є місце роботи, де оформлено трудову книжку працівника.
Докладно про це читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 82 за 2018 рік, стор. 5.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».
У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати