Відрядження з корпоративною карткою: до звіту включають усі документи!
18.08.2017 | 09:24
Наш співробітник поїхав у відрядження з корпоративною карткою. Чи повинен він надати нам усі сліпи (чеки, квитанції), або тільки ті, які ми компенсуємо?

Відповідь: Оплата співробітником із корпоративної картки будь-яких витрат — це його підзвітні суми. Про їхнє витрачання власник корпоративної картки (ваш колега) повинен відзвітувати не пізніше за 10 банківських днів, а за наявності поважних причин роботодавець може продовжити строк до 20 банківських днів. Так сказано в абз. «б» пп. 170.9.3 Податкового кодексу України й у п. 2.12 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637.

Для цього він подає до бухгалтерії Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.09.15 р. № 841 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 10.03.16 р. № 350).

 

Якщо на компенсацію жодних витрат він не претендує, то суму платежів, не підтверджених документами, потрібно повернути в касу підприємства у строки, описані вище. Якщо цього не зробити, то бухгалтерія зобов'язана утримати з непідтверджених сум податок на доходи в розмірі 18% і військовий збір у розмірі 1,5%.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати