Виручка відокремлених підрозділів: оприбутковуємо правильно
19.07.2018 | 09:01
Підприємство має структурні підрозділи. Там встановлено касові апарати для розрахунків із покупцями. Чи повинні ми вести касову книгу в підрозділах? Як відбувається оприбуткування виручки за день?

Відповідь: Так, для відокремлених підрозділів, які працюють із РРО та не мають змоги щодня здавати виручку в головну касу, слід завести окрему касову книгу.

Це все тому, що оприбутковувати готівку треба в день її надходження (абз. 1
п. 11 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 27.12.17 р. № 148, далі – Положення № 148). А оприбуткуванням називають запис виручки в касову книгу на підставі прибуткових касових ордерів/фіскальних звітних чеків (розрахункових квитанцій) (пп. 18 п. 3 та абз. 2 п. 11 Положення № 148). Тож виходить, що з 5 січня 2018 року для того щоб виконати вимогу щодо оприбуткування виручки, Вам треба завести касові книги кожному структурному підрозділу (торговій точці).

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати