Як підтвердити вартість майна внеску до статутного капіталу
13.01.2020 | 08:02
347 0
Адвокат хоче внести внесок до статутного капіталу адвокатського бюро — 500 грн книгами (законами, кодексами). Чеків, що підтверджують ціну книг, немає. Яким чином підтвердити вартість книг?

Для підтвердження вартості майна, яке вносять до статутного капіталу, потрібно обов’язково залучати незалежних оцінювачів. Адже згідно зі ст. 7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.01 р. № 2658-III (далі — Закон про оцінку) проведення оцінки майна є обов’язковим, зокрема, у випадку визначення вартості внесків учасників та засновників господарського товариства, якщо до зазначеного товариства вноситься майно господарських товариств з державною часткою (часткою комунального майна), а також у разі виходу (виключення) учасника або засновника зі складу такого товариства.

За результатами проведення незалежної оцінки оцінювачі складають Звіт та Акт оцінки майна (ст. 12 Закону про оцінку).

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати