Заповнення декларації з ПДВ
19.05.2017 | 08:21
1445 0 ПДВ
Чи потрібно обов´язково заповнювати рядок 10.3 декларації з ПДВ (з нульовою ставкою та/або без ПДВ) у розділі ІІ «Податковий кредит», і якщо не заповнювати, які будуть наслідки?

Відповідь: Усі рядки в декларації з ПДВ має бути заповнено, якщо є відповідні операції. У випадку незаповнення рядка 10.3 декларації з ПДВ, дані якої не впливають на підсумовуючий показник декларації, на платника податків може бути накладено адміністративний штраф.

Так, статтею 163¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено: «Відсутність податкового обліку, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку, у тому числі неподання або несвоєчасне подання аудиторських висновків, подання яких передбачено законами України, — тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, — тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

 

Тобто під час первинного порушення може бути накладено штраф від 85 до 160 грн.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати