Змінилася юрадреса: куди подавати Об’єднаний звіт з ЄСВ та ПДФО
Змінили сьогодні юрадресу. Куди подавати Об’єднаний звіт за 2 кв. 2021? Куди платити внески та ПДФО? 

Єдиний звіт подаєте за новим місцезнаходженням. ЄСВ платите за новим місцезнаходженням, ПДФО і ВЗ — за попереднім.

У п. 10.13 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588, установлено, що в разі зміни місцезнаходження суб'єкта господарювання — платника податків сплата визначених законодавством податків і зборів після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду. 

У п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону про ЄСВ сказано, що платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску.

Державна податкова служба України в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (ЗІР, підкатегорії 103.25 і 201.06.01) також роз’яснює, що в разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання до закінчення поточного бюджетного року сплачує податок на доходи фізичних осіб за попереднім місцезнаходженням.

Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску здійснюється за новим місцем обліку.

Відповідь редакції передплатнику газети «Все про бухгалтерський облік».У відповіді враховано норми законодавства станом на дату публікації.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати