5 типів людей, яких комарі атакують частіше
30.05.2019 | 12:56

    Комарі можуть розносити енцефаліт подібно до кліщів. Медики рекомендують гуляти якомога далі від води й не забувати користуватися засобами, що відлякують комарів.

Комар

Вчені виділяють 5 типів людей, яких крилаті кровопивці атакують частіше за інших.

     Люди з підвищеним цукром в крові. Так, комарі полюбляють «солодку» кров як більш поживну. У цьому плані бажана здобич для них – ласуни-діабетики.

  Спортсмени. У їхньому організмі активно виробляється молочна кислота, яка для комарів є чимось на зразок дуже привабливого десерту.

   Люди із зайвою вагою. Комарів приваблює вуглекислий газ, який видихається людиною, а найбільшу кількість вуглекислого газу виділяють люди з великими габаритами тіла.

   Люди з першою групою крові. Дослідження, опубліковане в журналі «Медична ентомологія» у 2004 році, показало, що комарі віддають перевагу першій групі крові. При цьому, з’ясували вчені, приблизно у 85% людей є гени, «завдяки» яким їхній організм подає сигнали, що дають комахам можливість розпізнавати групу крові своїх жертв.

    Люди в чорному. У результаті свого дослідження ентомологи з Університету штату Флорида дійшли висновку, що при пошуку жертви комарі використовують не тільки нюх, але й зір. Ці комахи, як з’ясувалося, розрізняють чорний, синій і червоний кольори. На людей в одязі цих барв вони нападають частіше, вважають фахівці.

   Джерело: Портал про здоров'я UKRHEALTH.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати