Черкаси - Виставка живопису "ДНК - Душа, Натхнення, Краса" - до 10 листопада
05.11.2019 | 13:43

До 10 листопада 2019 року в Черкаській галереї народного мистецтва відбудеться виставка-презентація картин місцевої художниці Олени Каверзіної під назвою «ДНК – Душа. Натхнення. Краса».

На гостей очікують 30 полотен майстрині, написаних акрилом і маслом, та за допомогою техніки енергетичного живопису протягом останніх чотирьох років. Стиль робіт обширний – від натюрмортів до абстракціонізму.

Це вже друга виставка Олени Каверзіної в Україні. Перша відбулася в Харкові та зібрала за кілька годин понад сотню гостей. Щодо назви презентації «ДНК – Душа. Натхнення. Краса», вона відображає не лише настрій робіт художниці, але й процес їхнього створення. За словами Олени, саме через призми власно душі та натхнення жінці вдається висловити красу навколишнього світу на полотнах. Деякі з картин створені під час арт-терапії майстрині. Вона допомогли їй впоратися зі старими проблемами та надихнули на нові ідеї.

Особливими для художниці є дві власні роботи, що будуть представлені на виставці-презентації, – «Півень» і «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери». Останню майстриня створила після прочитання книги Джона Грея та відобразила в ній духовні цінності в стосунках пари. Робота «Півень» – це картина-символ сім’ї художниці, адже всі її члени народилися саме в рік Півня.

– На створення картин мене надихає навколишній світ. Це й природа, й подорожі, й квіти, й, звісно, моя родина. Хочу, аби кожен гість під час виставки знайшов серед мої картин щось для себе, – додає Олена Каверзіна.

Захід відбудеться за адресою: місто Черкаси, вул. Хрещатик, 251, Галерея Народного Мистецтва.

Вхід вільний!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати