Чернігів-Вистава "Сватання на Гоначарівці"-09.10.2020
08.10.2020 | 14:00

Вистава «СВАТАННЯ НА ГОНЧАРІВЦІ» 09 жовтня 2020.

Чернигівський обласний академічний драмтеатр ім. Т.Г.Шевченка

Цю історію люблять усі українці! Це справжня українська класика…

«Сватання на Гончарівці» — одна з кращих, художньо довершених побутових п’єс в українській класичній драматургії, що не втрачає своєї привабливості і сьогодні. Глядачі з незмінним захопленням спостерігають за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза недолугому Стецькові, а спритний і вигадливий вояка Скорик допомагає їй одружитися зі своїм коханим Олексієм. Чарівність і неординарність цієї вистави полягає у глибокій народності, в іскристому гуморі, яким наділені головні герої.

Ці яскраві типажі, створені на фольклорній основі, донині живуть у народі, а тема палкого кохання і боротьби за своє щастя завжди була і буде актуальною. «Сватання на Гончарівці» — твір, наділений водевільною інтригою, де лірика та гумор розкриваються у різножанрових музичних номерах, — актуальний та популярний і сьогодні Так уміють жартувати тільки українці!

Приходьте та отримайте море задоволення від неповторних гумористичних діалогів, виписані Григорієм Квіткою-Основ’яненком та грою неперевершених акторів театру!

-Музична комедія-жарт на 2 дії

-Музика Кирила Стеценка

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати