Дніпро - "Я не знаю, що вдягти!" - більше не вирок! Karavan Fashion Days 2019 навчить Вас одягатись бюджетно та стильно! - 16-17 листопада
11.11.2019 | 17:40

Молоді українські торгові марки і відомі вітчизняні бренди готують для вас справжню шопінг-насолоду: незвичайні дизайнерські речі, яскраві унікальні аксесуари, новинки осіннього сезону для офісу і розслабленого street-style, талановитий handmade, fashion-тренди і багато-багато іншого.

Куди піти і що вдягнути? #KFD_2019 - швидке вирішення відразу двох проблем!

#KFD_2019 яскрава подія в модній індустрії, найсвіжіших тенденцій, які тільки планують вийти у тренди.

30 модних брендів, ательє і українських виробників одягу та аксесуарів, стилісти і дизайнери - всі, хто, створює красу і моду в Україні. Без нового образу, нової яскравої деталі гардероб не піде ніхто, навіть наймолодші гості.

Vasilyev, Andrea Crocetta, Primula Veris, Domashnya, ODDI, Woolhouse, O'Shkott - це лише невеликий анонс брендів, знайомство з яким вас чекає 16 і 17 листопада.

Щороку Karavan Fashion Days збирає зовсім молоді українські торгові марки і вже відомі бренди, щоб познайомити гостей заходу з новинками сезону, «модою вулиць», розповісти про тренди майбутнього в beauty - індустрії. Створити модний образ від beauty-експертів, отримати персональну Insta fashion story і цілу лавину позитивних емоцій - це #KWD_2019.

Коли: 16-17 листопада, c 10.00 до 21.00.

Де: ТРЦ «КАРАВАН», вул. Нижньодніпровська, 17.

Вхід вільний!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати