Дніпро - Пориньте у чарівну атмосферу улюбленої казки дитинства на балеті «Лускунчик і мишачий король»! - 16 листопада
12.11.2019 | 14:22

Розпочинаючи цикл новорічно-різдвяних свят, запрошуємо всією сім’єю доторкнутися до вишуканого світу грації та краси, поринути у казку в чарівний всесвіт дитячих мрій. Сюжет казки А. Гофмана «Лускунчик і мишачий король» в обробці Маріуса Петіпа під музику величного П.І Чайковського, твори якого заворожують ліризмом і поетичністю, вже декілька століть символізує новорічні свята.

А пишне дитяче різдвяне святкування з фантастичними перетвореннями та магією, - навіть дорослим нагадує, що вони теж дорослі діти. Дивлячись безліч разів хочеться знову і знову занурюватися в цю феєрію дитячої фантазії.

«Зло» в образі мишачого царства протиставляється доброму, світлому та сердечному, втіленому в образах Марі та Лускунчика, а подолання «злих чар» могутньою силою любові, світла та розуму нагадує про безтурботне дитинство. Зробіть цей зимовий вечір незабутнім і гармонійним!

«Лускунчик» - хореографічна «симфонія дитинства», що оповідає про дорослішання дівчинки, яка зовсім недавно грала в ляльки, а тепер переживає зародження першого світлого почуття любові. Цим балетом герої прощаються з найулюбленішими дитячими казками дитинства, його золотими і чарівними снами, і вступають у доросле життя, яка обіцяє не тільки радості, а й печалі.

Прониклива музика П. Чайковського змушує на мить повірити і дорослого і дитини в диво. Переплетення міфу і реальності вселяє в нас надію на виконання найнеймовірніших бажань.

Музика - П. І. Чайковський.

Лібрето М. Петіпа.

Хореографія В. Вайнона.

Диригент - Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України.

Тривалість вистави в 2 актах: 2 год.

Ціна: 80-350 грн.

Місце: Театр опери і балету.

Час: 11:00.

Квитки у касі театру.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати