Дніпро-Цирк на воді Waterland. Таємниці Атлантиди-25 січня-23 лютого
25.01.2020 | 10:00

Цирк на воді WATERLAND у Дніпрі!

У Дніпровському державному цирку відбудуться гастролі цирку на воді WATERLAND з шоу програмою «Таємниці Атлантиди».

Вся арена цирку перетвориться на величезний басейн зі 120 тонами води, з якої вистрибують величезні фонтани. Русалки навчаться літати під куполом цирку, найкращі фокусники зачарують своїми ілюзіями, канатоходьці пройдуть над прірвою, а виступи тигра, ведмедя та морського котика не залишать байдужим жодного глядача.

Зустрічайте артистів міжнародного класу! Шоу «Таємниці Атлантиди» Отже, за легендами, в океані колись існував острів-держава, Атлантида, яка досягла небувалого розквіту. Проте, її мешканці розгнівили богів своєю зневагою і земля разом з людьми, досягненнями та неймовірними багатствами пішла під воду. З того часу багато хто намагався відшукати скарби атлантів. Але зробити це зовсім не просто. До того, таємне місце охороняють справжні чудовиська. Проте, наших клоунів це не злякало і вони вирішили піти на пошуки завітних скарбів. Кого вони зустрінуть на своєму шляху і чи вдасться їм знайти загублене місто?

Щоб дізнатися, купуйте квитки на шоу таємниці Атлантиди від цирку на воді WATERLAND у Дніпрі на нашому сайті та в касах міста.

Ціна квитків від 80 до 350 гривень. Ще більше дитячих вистав шукайте в афіші на нашому сайті. Куди піти з дитиною у Дніпрі? На циркове шоу «Таємниці Атлантиди» від цирку на воді WATERLAND!

Неймовірно захоплююче шоу на воді! Артисти міжнародного рівня Безліч емоцій та задоволення!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати