Харків – Концерт камерної музики – 11 жовтня
09.10.2019 | 13:00

 

Камерна музика - дуети, тріо, квартети, квінтети, секстети, септети, октети, нонети... На відміну від симфонічної музики, камерну грають невеликі колективи музикантів, при цьому кожна партія виконується одним інструментом або голосом. За старих часів камерна музика звучала в невеликих залах, а при дворах монархів навіть існували посади камер-музикантів.

 

Часи змінилися, а камерна музика продовжує жити і користуватися популярністю. Адже вона з разючою точністю може передавати почуття і емоції. Образи камерної музики припускають невимушену, легку атмосферу, так як слухачі і виконавці знаходяться недалеко один від одного. А камерна обстановка дає можливість музикантам краще відчувати настрій публіки, грати для конкретних людей і спілкуватися з ними через музичне мистецтво.

 

На концерті камерної музики, на сцені Будинку Алчевськ виступлять кращі музиканти МАСО «Слобожанський» - першого і єдиного в Україні професійного молодіжного симфонічного оркестру. В їх чудовому виконанні прозвучать визнані шедеври камерної музики.

 

Теплим осіннім вечором, напередодні вихідних загляніть на камерний концерт кращих молодих музикантів Харкова. Пориньте в затишну і душевну атмосферу справжнього камерного вечора, на якому музика розповість Вам про найдобріші і світлі людські почуття!

 

Чекаємо Вас у затишному залі Будинку Алчевськ!

 

Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (ДК ГУ Національної поліції).

 

Початок - о 19:00.

Ціна: 50 грн.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати