Харків - ПРЕМ'ЄРА! «У джазі тільки дівчата» - захоплюючий комедійний мюзикл! – 10 листопада
07.11.2019 | 16:20

Чикаго 1929 рік ... Дії кримінальної ексцентричної комедії «В джазі тільки дівчата» відбуваються під час сухого закону. Але суворий закон не заважає гангстерам тримати підпільний бар з продажу міцних спиртних напоїв.

Замерзаючи на вітрі і кочуючи з бару в бар, Джеррі і Джо, два невдалих музиканта, що не мають ні цента в кишені, стають випадковими свідками гострої гангстерської розбірки.

Потрібно терміново бігти, а ідея переодягнутися в жінок і влаштуватися на роботу в жіночу джазову групу - здається рятівною!

Не довго думаючи, Джо і Джері прикидаються дівчатами і відчалюють до Флориди з жіночим оркестром. Тепер вони новенькі - Дафна і Джозефіна.

Все йшло за планом, поки Джо не запав на прекрасну солістку на прізвисько Душка ...

Незабутнє шоу, живий звук, кращі вокалісти міста в супроводі Джаз - Оркестру, оригінальні хореографічні постановки, яскраві костюми, барвисті декорації. Вечір, наповнений гумором і величезний заряд позитивних емоцій, не залишить байдужим жодного глядача!

Дата і час: 10 листопада 2019, 19:00.

Локація: Палац студентів НПУ ім. Ярослава Мудрого.

Вартість: від 130 грн.

Квитки за посиланням:

https://kharkov.internet-bilet.ua/event-scheme/30544/myuzikl-v-dzhaze-tolko-devushki?utm_source=viber&utm_medium=mail&utm_campaign=myuzikl-v-dzhaze-tolko-devushki

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати