Хмельницький-На мистецькі вихідні – до палацу в Маліївцях-15.05.2021-16.05.2021
11.05.2021 | 09:15

Хмельницький-На мистецькі вихідні – до палацу в Маліївцях-15.05.2021-16.05.2021

На території старовинного палацу запланували дводенну програму.

У найближчі вихідні, 15-16 травня, у селі Маліївці на Дунаєвеччині триватимуть мистецькі дні. На території палацово-паркового комплексу Орловських організують одразу два пленери: один – для художників, інший – для флористів. Паралельно з цим виступатиме симфонічний ансамбль, а туристам влаштовуватимуть групові екскурсії.

Як розповідає голова громадської організації «Маліївецька спадщина» Анастасія Донець, основні активності заплановані на суботу.

«Художники з Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Дунаєвець малюватимуть Маліївці. Ми попросимо залишити нам фотографії своїх робіт для майбутнього альбому. Ще кілька художників ми запросили окремо, щоб вони намалювали картини і залишили їх нам, - говорить Анастасія. – Об 11-ій годині в суботу розпочнеться інструментальний виступ. Концерт триватиме більше години. Звучатиме Бароко, Вівальді, сучасна музика в класичній обробці».

За словами активістки, щогодини набиратимуться групи на екскурсію. Вхід у палац буде безкоштовний.

«На пленері флористів можна буде побачити, як створюються витвори мистецтва з природніх матеріалів, які легко інтегруються в сучасний простір. Запланований благодійний продаж квітів – кожен зможе купити квітку і посадити її самостійно біля палацу, а флористи розкажуть, як це правильно зробити», - додає вона.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати