Хмельницький-Виставка Всі відтінки... Жовтий -28.09.2020-02.10.2020
28.09.2020 | 09:30

Виставка Всі відтінки... Жовтий

м. Хмельницький, Художній Музей, вул. Проскурывська, 47

Запрошуємо усіх на виставку "Всі відтінки... Жовтий".

Виставка пройде з 13 серпня по 2 жовтня у Хмельницькому Художньому Музеї. Кожен колір викликає особливий настрій. Але для того, аби відчути його дію, потрібно ним повністю зайняти око, наприклад, знаходитись в приміщенні, де зібрані роботи в одній кольоровій гамі. В такому випадку, колір починає налаштовувати око глядача, а за ним – і всю сутність людини в унісон з собою. Спробувати на собі дію такої практики можна в музейній галереї «квARTира». Адже 13 серпня о 16.00 відбудеться відкриття чергової виставки в рамках відзначення Року кольору – «Всі відтінки… Жовтий».

Жовтий колір – другий з тріади основних кольорів (червоний, жовтий, синій). Один з семи основних кольорів хроматичного ряду. Від нього віє теплом, а на душі стає веселіше. Тож, запрошують вас наповнитись сповна сонцесяйним жовтим в самий розпал літа. 2020 – рік кольору в музейній галереї квARTира.

Серія виставок присвячена шести кольорам та їх відтінкам акцентує увагу на властивостях кольору та демонструє розмаїття колекції Хмельницького обласного художнього музею.

В рамках виставки «Всі відтінки...Жовтий» досліджуємо прояви жовтого в живописі, графіці та декоративно-прикладному мистецтві, пропонуючи глядачеві зануритись у світ творчості видатних українських митців.

Деталі за номером: (0382) 65-61-15.

Вартість квитків: 10-40 грн.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати