Київ - Фотопроект Ірини Хмари "Крик" - до 17 листопада
06.11.2019 | 11:01

Що таке крик? Яке символічне навантаження має цей емоційний прояв? З чого він народжується і до чого веде? Такими питаннями задається фотограф Ірина Хмара, якій одного разу нарешті набридло знімати “як люди позують” і захотілось поговорити про щось непідробне. І саме з пошуків правди зазвичай починається творче дослідження. До своєї теми Хмара підійшла із властивою їй безпосередністю, сміливо відкинувши теоретичні розробки. Ірина скористалася методом наївного дослідника, що випробовує на міцність доступну їй частину реальності. Що з цього вийшло? Тринадцять історій справжніх жінок, які розкривають психоемоційну складову крику. Виявилось, що крик — це не лише горе і біль, але й радість, не лише тремор і жар, але й полегшення. А спільним у більшості історій є відчуття звільнення. Можливо, саме у цьому ховається сенс крику. Та зрештою, остаточні висновки за глядачем.

На виставці буде представлено по 3 портретів 13 жінок - в різних емоційних станах, перехід від спокійного до крику. Що таке крик? Яке символічне навантаження несе цей емоційний прояв? З чого він народжується і до чого веде? Такими питаннями задається фотограф Ірина Хмара, якій набридло знімати "як люди позують" і захотілося поговорити про щось непідробне.

Ірина Хмара, фотограф, автор проекту:

"Мені набридло знімати, як люди позують, ретельно готуються до фотосесії, посміхаються і затискаються в середині своєї шкаралупи. І одного разу в голову прийшло (звичайно, вночі, перед сном) зробити справжні портрети, передати емоції того моменту, і назвати цю оказію "Крик". Фотографувала я жінок до самого крику, під час і після. Крім того, завданням для них було згадати про якусь подію, позитивну або негативну, яка викликала дуже сильні емоції, і про неї прокричати. ​​Для деяких це було випробуванням".

Місце: вул. Тарасівська, 3А, Gallery 83.

Час: 15:00-19:00.

Вхід вільний!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати