Київ-"Масляна" на Даринку-29 лютого-1 березня
28.02.2020 | 15:30

Київ-"Масляна" на Даринку-29 лютого-1 березня

На честь «Масляної»: на «Даринку» влаштують конкурс з поєдання млинців

На честь «Масляної»: на «Даринку» влаштують конкурс з поєдання млинців

Свято Масляної — чудова можливість класно провести вікенд. З 29 лютого по 1 березня столичний маркет-молл «Даринок» влаштує масштабне святкування в Києві!

Так, ти зможеш поласувати смачними млинцями та прийняти участь у найрізномантніших забавах.

Тебе чекають: виступ вибухового гурту PATSYKI Z FRANEKA, чемпіонат швидкісного поїдання млинців, майстер-класи з гончарства та в’язання ляльок-мотанок, а також тематична шоу-програма, конкурси та подарунки. У суботу та неділю з рання багатий на ласощі ярмарок біля 6 входу «Даринку» запропонує гостям головну страву свята – млинці з найрізноманітнішими начинками, а також широке меню пряних зігріваючих напоїв.

Поряд розташується солом’яний лабіринт для дітей, у якому малеча зможе повеселитись, поки батьки оцінюють кухню ярмарки.

Масляна на Даринку Шоу козаків з батогами й вогняна програма перенесе відвідувачів у часи великої Запорізької Січі.

Тут також влаштують чемпіонат з поїдання млинців і масові національні танці з казковими персонажами. Музичний супровід свята – тандем мелодій української бандури, баяна, бубнів від етноколектива «Квітана», неофолк від «LEMKA», виступи від «Арт-центру Paprika».

Для любителів майструвати своїми руками будуть проходити тематичні майстер-каси. Біля 6 входу – з в’язання родового оберега – ляльки-мотанки, а в зоні Wi-Fi всередині «Даринку» – зі створення виробів на гончарному крузі.

Готові поринути в світ етномотивів й провести незабутній вікенд? Лови розклад крутих забав.

Масляна на Даринку 11:00-20:00 Ярмарок і солом’яний лабіринт для дітей (6 вхід) 12:00-18:00 Чемпіонат з поїдання млинців (6 вхід) Майстер-клас з в’язання ляльок-мотанок, коників і сонця (6 вхід) Майстер-клас гончарного мистецтва (зона Wi-Fi) Етнотанці з казковими персонажами (6 вхід) Конкурси з подарунками (6 вхід) Шоу козаків (6 вхід, з 12:45 до 16:15 з перервами) Вогняне шоу «Українська ніч» (6 вхід, о 16:40 та 17:30) Неофолк «LEMKA» (6 вхід, 1 березня о 14:00) Вибуховий виступ PATSYKI Z FRANEKA (6 вхід, 1 березня о 15:00) Аквагрим (зона Wi-Fi)

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати