Київ-Музей науки - Перший інтерактивний простір-2.11.2020-30.11.2020
02.11.2020 | 16:30
Музей науки - Перший інтерактивний простір https://moemisto.ua/kiev/muzey-nauki---pershiy-interaktivniy-prostir-223121.htmlМузей науки - Перший інтерактивний простірМала академія наук України відкриє в столиці перший інтерактивний простір "Музей науки"!

Музей науки - Перший інтерактивний простір

Тут можна буде покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал, скласти з атомів воду та сіль у доповненій реальності, дізнатися, як побудований організм людини.

Загалом на відвідувачів чекає понад 120 інтерактивних експонатів та інсталяцій. Над експозицією, що складається з 7 блоків, працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції.

Зокрема, тут представлена виставка "Дивна матерія" канадського Ontario Science Center, одного з найвідоміших наукових і дослідних центрів світу. Виставки "Великі винаходи", "Людина", "Акустика" та "Оптика" розроблені спеціально для "Музею науки" польською компанією Strong Interactions, команда якої працювала над створенням знаменитого Центру науки "Коперник" у Варшаві.

А один із ключових експонатів приїхав до Києва з Музею математики в Нью-Йорку. Це трицикл із квадратними колесами, таких у світі всього чотири.

Символічно, що проєкт відкривається в ревіталізованому павільйоні "Наука" на ВДНГ. Побудований у 1958-му для проведення наукових виставок, сьогодні простір знову відчиняє свої двері всім, кому цікаво, як влаштований світ.

"Музей науки" створений Малою академією наук України в колаборації з агенцією Gres Todorchuk і за підтримки Міністерства освіти і науки України. Над айдентикою проєкту працювала агенція Fedoriv, архітектуру павільйону створювала команда MONO Architects.

Партнером проекту стала компанія "Фармак". Під час карантину в просторі передбачено посилені заходи безпеки, рекомендовані МОЗУ, а саме: вхід у масках, обмеження кількості відвідувачів завдяки завчасному придбанню квитків із фіксованим часом, дезінфекція інтерактивних елементів експонатів й інших поверхонь.

Вартість квитків:

● 50 грн за особу для шкільних груп від 10 людей.

● 100 грн – стандартний квиток.

● безкоштовний вхід для людей з інвалідністю 1 та 2 групи та дітей, чиї батьки загинули в ході воєнних дій на сході України.

До зустрічі в "Музеї науки" у павільйоні №23 "Наука" на ВНДГ!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати