Київ-Виставка "Філософія портрета"-до 12 лютого
09.02.2020 | 10:00

Київ-Виставка "Філософія портрета"-до 12 лютого

Виставка сучасної української художньої фотографії «Філософія портрета» представлятиме світлини 11 найкращих українських фотомитців з усієї України, які продемонструють свої роботи на обрану тему. Проєкт є першою в цьому році музейною експозицією сучасної української фотографії.

Серед учасників проєкту: Павлюк Андрій, Абсурдов Руслан, Копилов Деніс, Голубчик Ярослав, Котлярчук Андрій, Пелех Олег, Черномашинцев Генадій, Бусленко Сергій, Руда Тетяна, Cлобожан Маруся, Запорожченко Віталій, Гутевич Антоніна.

На презентацію проєкту запрошені діячи мистецтв, громадськість, артдилери, галеристи, представники культурних центрів, творчих спілок, культурні аташе іноземних представництв.

На вернісажі також гості зможуть наживо поспілкуватися з учасниками та організаторами проєкту, поділитись своїми враженнями з пресою, спільнотою та, сподіваємось, отримати надзвичайне естетичне задоволення від перегляду експозиції.

«Сьогодні в Україні представлені всі стилістичні напрями у портретній фотографії. Колористичні та композиційні рішення не можуть бути однаковими. Вони залежать від світогляду художника та смаку замовника. А також від моди. Через це в портретній фотографії можна побачити різну кількість аксесуарів, нарочиту парадність або такий же нарочитий мінімалізм. Кольорове рішення змінюється від вибуху яскравої гами кольорів до монохромних творів. Проєкт «Філософія портрета» намагається показати найкраще, що є сьогодні в українській фотографії. Серед розмаїття образів та технік є й такі, що створені в класичній техніці (фото на плівці). Одинадцять авторів були ретельно відібрані. І я вдячний їм за те, що вони знайшли час, щоби взяти участь у проєкті» (куратор, мистецтвознавець Андрій Котлярчук).

Відкриття виставки 4 лютого 2020 р. о 18:00 за адресою:
Терещенківська, 9.
Триватиме виставка до 12 лютого.
Режим роботи музею:
понеділок та четвер - вихідні;
решта днів - 10.00-18.00 (каса до 17.00).
Телефон: (044) 299-70-80.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати