Львів-Виставка "Час Різдва. Від Романа до Йордана"-до 25.12.2020
18.12.2020 | 10:11

Львів-Виставка "Час Різдва. Від Романа до Йордана"-до 25.12.2020

Представлені унікальні авторські твори, вже знаних у Львові митців, які надають традиційним технікам іконопису цілком нового звучання. У прямих та символічних образах зображення приходу Бога та сакруму життя – кожен знайде те, що промовлятиме і налаштовуватиме на очікування Різдва.

 

Для львів’ян, які втомилися від шуму центральної частини міста – ця виставка буде чудовою нагодою прогулятись Стрийським парком, завітати у Центр Шептицького і у незвичному оформленні, перебуваючи на свіжому повітрі – побачити мистецькі твори, різноманітні за технікою виконання, емоційною насиченістю та кольоровою палітрою.

 

Для гостей міста, які традиційно відвідують Львів на різдвяні свята і повертаються додому з мистецькими презентами, цьогоріч – це нагода придбати дарунок для себе та рідних людей на нашій інтернет сторінці та поспілкуватися з нами дистанційно.

 

22, 24 грудня – камерні офлайн майстер-класи напередодні свята Миколая (проводитиметься згідно дозволених норм карантину)

 

Проект відбувається за підтримки відділу мистецьких проектів УКУ у співпраці команди митців «Від Романа до Йордана» з Іконописною школою «Радруж» УКУ та Музеєм УКУ.
Андрій Курочка – керівник мистецьких проектів УКУ
Уляна Креховець – кураторка мистецького проекту «Час Різдва»

Центр Шептицького (вул. Стрийська,29/вул. Козельницька,4)

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати