Миколаїв-Виставка "Миколаїв суднобудівний"-18.10.2021-31.10.2021
18.10.2021 | 14:55

Миколаїв-Виставка "Миколаїв суднобудівний"-18.10.2021-31.10.2021

Виставка експонується за
адресою: Музей суднобудування та флоту, вул. Адміральська, 4

Вартість (грн):15,00 - дорослий, 5.00 - дитячий квитки

 

Телефони для замовлення екскурсій:  37-85-98, 37-85-99, 37-86-35

 

Наша сторінка у Facebook: Muzey Sudostroenie

Миколаїв мав свій початок як кораблебудівна верф і близько двохсот років був потужним центром суднобудування в Європі. У новому виставковому проекті «Миколаїв суднобудівний.

30 років Незалежності України» наукові співробітники Музею суднобудування та флоту у тісній співпраці з суднобудівними та проектно-конструкторськими підприємствами міста спостерігають за процесами трансформації суднобудівної галузі через призму історичних подій, які вплинули на становлення і розвиток державотворення України за останні тридцять років.

 

На виставці суднобудівна галузь періоду Незалежності України представлена миколаївськими суднобудівними заводами, що і в 1990-ті — 2000-ні рр. будували кораблі будь-якого типу: ДП «Миколаївський суднобудівний завод», ТОВ «Суднобудівний завод «Океан», Чорноморський суднобудівний завод.

Сьогодення Миколаєва суднобудівного презентується матеріалами про підприємства, що будують малотоннажний флот та займаються судноремонтом, такі як Суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН», ТОВ «Артіль Лтд», Чорноморська яхтова верф, ТОВ «ЕСТА ЛТД».

Набирає обертів завод «Океан», де планується побудова не лише цивільних, а й військових кораблів для поповнення ВМС ЗС України.

 

Суднобудівні підприємства Миколаєва тісно пов’язані зі становленням і розвитком українського військового флоту. На виставці експонуються матеріали
про кораблі, які ввійшли до складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також  представлена модель флагманського фрегата  «Гетьман Сагайдачний». Привертають увагу експонати про історію та сучасність 36-ї окремої бригади Морської піхоти ВМС ЗС України та 73-го морського центру
спецоперацій, які базуються на Миколаївщині.

Метою цієї виставки є показати потужний потенціал, який мають сучасні суднобудівні підприємства та конструкторські центри міста, окреслити визначальні напрями розвитку майбутнього в галузі суднобудування нашої країни. 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати