На Волині 3 000 осіб отримали електронні пенсійні посвідчення. У планах – електронні трудові книжки та лікарняні листки
13.05.2019 | 01:02
310 0

Майже три тисячі мешканців Волинської області уже скористалися нововведеннями у галузі надання послуг органами пенсійного фонду й отримали електронні пенсійні посвідчення, які є одночасно й платіжними банківськими картками. Також у найближчому майбутньому електронні трудові книжки та лікарняні листки.

електр

Про це
йдеться на сайті начальник Головного управління пенсійного фонду у Волинській області.

7 травня під час прес-конференції начальник Головного управління пенсійного фонду у Волинській області Петро Філіпчук повідомив, що органи пенсійного фонду займаються не лише пенсіонерами, і виплачують та призначають пенсії, а ще й є структурою, що піклується усіма – роботодавцями, страховими особами.

«Сьогодні основним завданням, що стоїть перед органами пенсійного фонду максимально спростити процедуру отримання цих послуг, а також, по-можливості, надавати послуги дистанційно за допомогою сучасних електронних сервісів. Ми на даний час перебуваємо на етапі реформування. На території Волинської області створили 9 об’єднаних управлінь і одне головне управління. При цьому в районних центрах не скорочують жодного сервісного центру. Їх будуть створювати і надалі», зазначив очільник пенсійного фонду області.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати