Одеса – Odessa Coffee Fest - 2-3 листопада
01.11.2019 | 11:38

Кофемани і просто любителі запашної кави, чекаємо вас на фестивалі кави і обіцяємо - Вам буде смачно!

З 1 по 3 листопада Odessa Coffee Fest запрошує кавових гурманів з усієї України та з далекого зарубіжжя на одеський Морвокзал. Запрошує, щоб разом на березі Чорного моря насолодитися смаком і ароматом справжньої Чорного кави.

Понад 50 виробників в рамках відкритих дегустацій і майстер-класів представлять свої кращі сорти, поділяться вишуканими кавовими рецептами, продемонструють мистецтво правильного обсмажування кавових зерен і просто навчать відрізняти арабіку від робусти.

Носії кавової культури спільно з партнерами фестивалю організують яскравий і повний вражень уїкенд! Дами оцінять різноманітність натуральної косметики з додаванням дивного і улюбленого інгредієнта. І, звичайно ж, кожен відвідувач не відмовиться придбати ласий кавовий презент. Для оцінки чашечки елітної кави Вам запропонують обсмажені горіхи різних сортів, тістечка і пряники від кращих кондитерів міста.

Головною подією фестивалю стане змагання барист - 15 справжніх профі битимуться за престижні титули в трьох категоріях!

Яку каву ви любите? Вибір за вами, панове! А талановиті бариста з радістю виконають Ваше замовлення, прикрасивши поверхню напою хитромудрими малюнками.

Місце: Одеський морський вокзал.

Час: 13:00-20:00.

Вхід вільний!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати