Одеса - Хочете спробувати НАЙСМАЧНІШОГО шампанського та сорбету? Дегустаційний вечір 15 листопада!
12.11.2019 | 15:16

«Шампанське ... створює враження, ніби кожен день - неділя" - саме так говорила богиня стилю, велика актриса Марлен Дітріх.

Туристична компанія Навігатор запрошує на дегустацію шампанського, яка буде супроводжуватися смачним сорбетом і джелато в оновленому та затишному просторі NAVIGATOR HUB. Дозвольте собі неділю в п’ятницю!

Про виробника напою:

Компанія "Wolfberger" була заснована в 1902 році, коли група виноробів Егісайм об'єдналася для створення одного з перших виноробних кооперативів Ельзасу.

Сьогодні до складу "Wolfberger" входять 800 сімей ельзаських виноробів, кожна з яких привнесла в спільну справу свій досвід, традиції та інновації. "Wolfberger" належать 144 052 га виноградників, які розташовані в 18 Гран Крю (всього в Ельзасі 51 Гран Крю).

Компанія спеціалізується на створенні креманов (ігристих вин, вироблених за технологією "шампань" за межами регіону Шампань) і тихих вин. Головним енологом є знаменитий Стефан граппа.

В "Wolfberger" дуже цінуються сучасні технології, що дозволяють зберегти і примножити вікові традиції регіону і підтримати високу якість вироблених вин. Серед останніх нововведень - техніка збору врожаю, керована мікропроцесором, і суперсучасний комплекс для виробництва ігристих вин креман д'Ельзас.

Про дегустацію:

На дегустації будуть представлені ігристі вина, вироблені за технологією "шампань" за межами регіону Шампань. В ході дегустації дегустаторів чекає цікавий екскурс про історію і смаки кожної позиції напою з вуст сомельє Юлії Бронниковой. Доповнювати смак ігристого буде сорбет / джелато від Gelateria Lorenzo з розповіддю про тонкощі приготування справжнього італійського морозива і приємною музикою.

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9FQp-bSz79Vqqno3p9BwTHzrpMGmz4ZIByldXpp97lmvlsw/viewform

Кількість місць обмежена!

ВАРТІСТЬ: 350 грн / осіб (all inclusive).

ДОВІДКИ: 722 50 45

Час: 19:00.

Місце: провулок Маяковського, 7, NAVIGATOR HUB.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати