Полтава - Безкоштовний тренінг "Прорив до успіху" - 7 листопада
04.11.2019 | 16:25

Тренінг Миколи Латанського «Прорив до Успіху ™. Експрес-курс» відбудеться в Полтаві 7-го листопада о 19:00!

Вас навчать мислити, брати своє життя під контроль і досягати успіху!

НОВИЙ ФОРМАТ МИСЛЕННЯ ДЛЯ стрімкої зміни способу мислення українців з виведенням його на якісно новий рівень, який розроблений Академією Справжнього Успіху.

️Тренінги планується провести в 154 українських містах, а навчити як мінімум 15 000 українців. Отримані знання та продовження роботи над собою підвищать їх шанси на успіх в житті і бізнесі, дадуть розуміння, як підвищити рівень доходів, дадуть відповідь на багато життєвих питань і, як результат, стимулюють позитивні зміни в країні.

️На сьогодні тренінг пройшло вже більше 6000 осіб з усієї України. Це люди у віці від 18 до 60+ років. За відгуками учасників організатори побачили наскільки затребуване таке навчання. Багато людей в Україні перестали вірити в себе, навіть якщо знають, що робити, щоб досягти успіху. Багатьом не вистачає мінімальних знань і «чарівного» поштовху вперед. А головне, всім людям не вистачає підтримки і розуміння, що їм допоможуть на цьому шляху.

️На вечірньому експрес-курсі всього за 2,5 години ви зможете вивчити 5 елементів Формули Прориву і отримати практичні інструменти, щоб на своєму місці в своєму місті створювати країну мрії.

РЕЄСТРАЦІЯ: https://ukraineofdreams.com/poltava-join

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати