Тернопіль-8-ий мистецький фестиваль "Ї"-04.11.2020-08.11.2020
24.09.2020 | 09:40

Тернопіль-8-ий мистецький фестиваль "Ї"-04.11.2020-08.11.2020

Вже ввосьме у Тернополі відбудеться Мистецький фестиваль "Ї"! Це п'ятиденний фестиваль, який є симбіозом літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва.

Ось уже понад 7 років мистецька подія об’єднує відомих письменників, музикантів, художників, кінорежисерів не лише з усієї України, але й з далекого зарубіжжя.

Відтак, протягом 5 днів ти поринеш у багатогранність сучасного українського мистецтва, а також ознайомишся з культурами інших країн.

На тебе чекають драйвові музичні перформанси, незвичні літературні тандеми, цікаві поетичні читання, захоплюючі презентації книг, лекторії, оригінальні виставки, мистецькі дискусії, книжкові ярмарки та безліч незабутніх емоцій у спільноті поціновувачів мистецтва.

На фестивалі:

- шукай свої сенси у літературних батлах від найвідоміших письменників сучасності;

- лови яскраві музичні хвилі та міксуй рухи під творіння найкращих музичних виконавців України;

- занурюйся у живописні простори сучасного мистецтва;

- захоплюйся відомими українськими кінострічками, завдяки яким історії оживають - блукай ярмарковими лабіринтами найочікуваніших книг сучасності від українських видавництв Свій внесок в розвиток фестивалю уже зробили безліч українських письменників та музикантів, митці з понад 10 країн світу та відвідувачі з різних українських міст.

Саме тому «Мистецький фестиваль «Ї» зайняв чільне місце серед культурних подій національного масштабу та продовжує вдосконалюватися.

Тепер час приєднатися й тобі, бо на фестивалі «Ї» завжди всі своЇ

Майбутній 8-ий Мистецький фестиваль "Ї" відбудеться з 4 по 8 листопада! 8-ий "Мистецький фестиваль "Ї" на 5 днів перетворить Тернопіль у вибухову суміш мистецьких перформансів!

Оголошені учасники: Літературна сцена: Юрко Іздрик, Марк Лівін, Андрій Любка, Гаська Шиян, брати Капранови, Тарас Прохасько, Артем Чех, Олег Криштопа, Ірена Карпа, Олександр Ірванець, Софія Андрухович, Андрій Кок Музична сцена: Vivienne Mort, Jazzforacat, PALINA

Приходь на фестиваль "Ї" і твори свою мистецьку палітру!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати