Тернопіль-Концерт Скрипаля-віртуоз а Олександра Божика разом із рок-бендом-08.03.2021
26.02.2021 | 12:22

Тернопіль-Концерт Скрипаля-віртуоз а Олександра Божика разом із рок-бендом-08.03.2021

Скрипаль - віртуоз Олександр Божик у Тернополі!

Скрипаль-віртуоз Олександр Божик разом із рок-бендом запрошує 8 березня о 16:00 та 19:00 у ПК "Березіль" на Свято весни.

Квитки у касі ПК "Березіль" та онлайн.

У програмі - найкращі світові та українські хіти: Vivaldi, AC/DC, Imagine Dragons, Nirvana, Michael Jackson, Coldplay, Бez Обмежень, Океан Ельзи та інші.

Звучатиме також авторська музика Божика - уже відомі твори і прем’єри, які пролунають уперше. Цей концерт буде особливим, адже 10 років тому Олександр став срібним призером шоу «Україна має талант», а згодом відбувся його перший шоу-концерт.

Цікаво також те, що під час виступу наживо будуть зіграні кавери із проєкту Bozhyk Duo, які отримали найбільшу кількість переглядів у Інтернеті. Як відомо, Олександр та Юлія створили разом проект «Божик Дуо»(Bozhyk Duo) і виконують кавери на відомі хіти та авторські твори скрипаля. Щотижня вони викладають нове відео у мережу і збирають мільйони переглядів.

Не обійдеться концерт без шоу-номерів: виступу на кількох скрипках та цікавих інтерактивів із публікою. Разом з арфісткою Іванною Митроган вони будуть дивувати сучасним рок-звучанням класичних інструментів.

А от в дуеті з солістом Львівської Опери Петром Радейком Олександр виступить у ролі диригента! Також будуть і інші гості, імена яких залишаються у таємниці.

Довідково Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу.

Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного телешоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Учасник багатьох телевізійних шоу та проектів, зокрема, одного з найпопулярніших шоу у світі – «Британія має талант». Після свого феєричного виступу на польському телешоу «Mam talent!» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».

Концерт відбудеться з дотриманням вимог МОЗ, тобто лише з 50 % наповненістю залу. Тому приходьте!

Буде безпечно і ви зарядитесь позитивною енергетикою, найкращою музикою та виконанням!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати