Тернопіль-Олег Винник з концертом у Тернополі-30.09.2020
04.09.2020 | 09:00

Олег Винник з концертом у Тернополі

30 вересня у палаці Березіль відбудеться концерт українського співака, улюбленця публіки - Олега Винника. Олег Винник у Тернополі запрошує на концерт "Безмежна Любов"!

Початок о 19:00. Олег Винник - український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар'єру як російськомовний співак (випустив два російськомовні альбоми «Ангел» (2011) та «Счастье» (2013)). Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана» (2013). Через два роки Винник випустив свій четвертий, російськомовний альбом «Я не устану» (2015).

Хоча у репертуарі Винника є пісні як російською, так і українською мовами, співакові часто дорікають тим, що під час своїх виступів на концертах в Україні, він часто виконує лише свої російськомовні пісні. Прихильники називають Олега Винника "Містер Щастя" (за одну з найвідоміших пісень) та "Містер Аншлаг" (за повні зали). У співака - мільйони прихильників у низці країн.

Навіть Ангела Меркель є шанувальницею таланту співака, який прославився у Німеччині ролями у мюзиклах. Концерти Олега Винника - це неймовірне шоу. Ним захоплюється як слабка так і сильна половина людства. Під його пісні, просто неможливо всидіти на місці.

ПК "Березіль", вул. Миру, 6

Розклад: 30 Вересня

Ціна: 400-1200 грн

Купити квиток

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати