Тернопіль-Вар'яти шоу у Тернополі-30.05.2021
25.05.2021 | 10:41

Тернопіль-Вар'яти шоу у Тернополі-30.05.2021

“Вар’яти” запрошують глядачів на весняний концерт, який відбудеться 30 травня 2021 року о 20.00 год. в ПК "Березіль".

"Через загальноукраїнський карантин і обмеження в регіонах, ми були вимушені перенести більшість концертів листопада-грудня на наступний рік. Єдине, що хочемо сказати. Якщо епідеміологічна ситуація в країні покращиться, ми шукатимемо варіанти приїхати до вас раніше.

Усі квитки дійсні на нові дати," - повідомили "Вар'яти" на офіційній сторінці у Facebook. Приходьте всією родиною і заряд позитиву, радості та щастя матимете на весь рік! "Вар`яти" - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки!

За вісім років існування "Вар`яти шоу" всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку! Це завжди абсолютні аншлаги, абсолютний захват глядачів і бажання, щоб ці години щастя і гумору не закінчувалися ніколи!

Вар`яти- це гумористичне шоу, яке треба бачити всією сім’єю! У ньому немає політики і нецензурщини, майже всі жарти взяті з життя, з тих кумедних ситуацій, у які ми потрапляємо у побуті та стосунках. І саме тому, що близькі кожному, вони одразу знаходять шлях до серця всіх глядачів.

Порадуйте своїх близьких найкращим подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати